دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم فروش

متخصص اورولوژی کودکان

میانگین دیدگاه

معرفی

دکتر ناصر سیم فروش متخصص اورولوژی و فلوشیپ کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی کودکان) متولد سال 1326 تهران است .

بیوگرافی دکتر سیم فروش

دکتر سیم فروش پس از طی دوره دبیرستان، در سال 1344 با رتبه 11 از بین شصت هزار نفر داوطلب کنکور با موفقیت وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شدند و در سال ششم پزشکی در امتحان ECFMG برای گذراندن دوره تخصصی در آمریکا پذیرفته شد.

در سال 1351 از دانشکده پزشکی فارغ‌التحصیل و پس از سه سال خدمت به عنوان پزشک عمومی برای گرفتن تخصص به آمریکا عزیمت کردند و (سال 1359) با موفقیت در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی از آمریکا فارغ التحصیل شدند و در همان سال با وجود پیشنهادات بسیار برای ماندن، با توجه به نیاز شدید کشور به ایران برگشت و در یزد شروع به فعالیت کردند.

با شروع جنگ بنا به خواست وزیر بهداشت به تهران آمد تا نسبت به راه‌اندازی یک مرکز درمانی بیماری های کلیه اقدام کند و این کار را در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد انجام داد که پس از گذشت 28 سال هنوز مرکز ارجاع بیماری های کلیه در کشور به شمار می‌رود و توانسته است متخصص ها و فوق تخصص های کارآمدی را در سطح کشور تربیت کند.

سوابق دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم فروش هم اکنون مدیر گروه اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، رئیس بخش ارولوژی مرکز پزشکی لبافی نژاد ، رئیس بخش پیوند کلیه این مرکز و عضو هیات علمی انجمن بین‌المللی اورولوژی می باشند.

وی علاوه بر فعالیت‌ بی‌نظیر در حوزه درمان به نحو برجسته‌ای در بخش‌های پژوهشی فعال بوده و مقالات متعددی را در نشریات علمی بین‌المللی منتشر کرده است.

چهره ماندگار

دکتر سیم فروش استاد برجسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در همایش چهره‌های ماندگار به عنوان چهره ماندگار کشوری معرفی شدند.

آمارها

3672 بازدید
0 امتیاز
5 مورد علاقه
0 اشتراک گذاری

نقشه گوگل

لیست درخواست

آیا این کسب و کار متعلق به شماست؟

لیست ادعا بهترین راه برای مدیریت و محافظت از کسب و کار شما است.

IranMedBank

بانک اطلاعات پزشکی ایران