تولید محتوای پزشکی سایت اینستاگرام

تولید محتوای پزشکی

داشتن محتوای خوب هم برای وبسایت و هم برای شبکه­ های اجتماعی مثل اینستاگرام یعنی بازدید بیشتر مخاطبان و اثرگذاری بیشتر در میان آن­ها. تولید محتوای پزشکی در سایت های پزشکی و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام متفاوت از هم هستند.

اصولی افرادی که در گوگل به جستجو می پردازند به دنبال کسب آگاهی در موضوعی خاص هستند و  اصولا افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند به دنبال سرگرمی و گذران وقت در آن هستند. محتوای پزشکی ایجاد شده در عین اینکه می بایست در راستای کسب و کار شما باشد از طرفی باید جذابیت لازم را نیز داشته باشد به صورتی که کاربر احساس لذت از این محتوا پیدا کند و به پیگیری بیشتر پیج و سایت شما ترغیب شود.

تیم مدیریت محتوای ایرانمدبانک جدیدترین مقالات و اخبار پزشکی و سلامت را متناسب با تخصص و آخرین الگوریتم های جستجو گوگل ایجاد می­ نماید. ما محتوای پزشکی را به صورت جذاب و داستان وار در ایسنتاگرام ایجاد می کنیم.

محتوای سایت پزشکی

ایجاد محتوا برای سایت پزشکی نسبت به انواع دیگر محتوا ها چالش برانگیز تر است. زیرا محتوای پزشکی باید از لحاظ علمی سندیت داشته باشد ولی چنین محتوایی به دلیل تخصصی بودن برای عموم قایل فهم نیست.

ما در ایرانمدبانک مقالات تخصصی پزشکی برای وبسایت را به گونه ای به نگارش در می آوریم که  محتوا به ساده ترین و جذاب ترین حالت برای عموم  قابل درک باشد. ما از طرح های گرافیکی جذابی برای ساده تر بیان کردن محتوا استفاده می کنیم.

تولید محتوای پزشکی
تولید محتوای پزشکی اینستاگرام

محتوای پیج اینستاگرام

نحوه ی تولید محتوا در اینستاگرام به دلیل ساختار عکس و فیلم محورش کار تخصصی و احتیاج به دانش و ابزار های گرافیکی خاصی دارد.

نحوه ی نگارش در اینستاگرام هم باید گونه ای باشد  تا با حداقل کلمات منظور را به مخاطبان برساند.

گروه خلاق تولید محتوای ایرانمدبانک با همکاری گرافیست های حرفه ای ، جذاب ترین پست ها و کلیپ ها و استوری های ترغیب کننده را برای شما ایجاد می کنند. 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
امتیاز
5/5

IranMedBank

بانک اطلاعات پزشکی ایران