بایگانی‌ها: داروخانه

توضیحات

داروخانه آنلاین داروبوم

داروخانه آنلاین داروبوم با سابقه چندین ساله و تحت نظر داروخانه دکتر نورانی نیا با هدف ارائه اقلام غیر دارویی و فروش اینترنتی داروهای بدون نیاز به نسخه طبق دستورالعمل های سازمان غذا و دارو فعالیت خود را آغاز کرده است. داروخانه داروبوم در زمینه فروش اینترنتی انواع مکمل بدنسازی و ورزشی مانند پودر پروتئین وی، مکمل گینر، ال کارنیتین، ال آرژنین و مکمل های تغذیه ای و مولتی ویتامین مانند قرص کم خونی، قرص ضد ریزش مو، قرص جوانساز پوست و انواع کلاژن و تقویت سیستم ایمنی فعالیت دارد.

ادامه مطلب
داروخانه آنلاین دکتر گلابچی (دیجی فارماسی)

داروخانه آنلاین دکتر گلابچی (دیجی فارماسی)

داروخانه آنلاین دکتر گلابچی (دیجی فارماسی) با نوآوری در ساخت داروهای ترکیبی توسط متخصص فن آوری های نوین دارویی در خدمت تمام هموطنان در همه ی جای جای ایران پهناور می باشد. برای ورود به داروخانه آنلاین دکتر گلابچی لطفا بر روی گزینه ی داروخانه آنلاین در پروفایل ایرانمدبانک این داروخانه کلیک کنید.

ادامه مطلب

داروخانه آنلاین باهمانه

داروخانه آنلاین باهمانه با سابقه چندین ساله در زمینه فروش اینترنتی مکمل تحت نظارت داروخانه با هدف ارائه خدمات در تراز جهانی فعالیت خود را آغاز کرده است. این داروخانه آنلاین، هدف نهایی خود را فروش اینترنتی انواع مکمل ها، محصولات سلامت محور با بالاترین کیفیت می داند. هدف داروخانه اینترنتی باهمانه تأمین نیازهای سلامتی، آرایشی بهداشتی و مکمل های تغذیه ای افراد مختلف جامعه، ارائه اطلاعات صحیح و کاربردی و آموزش می باشد. برای ورود به وبسایت داروخانه آنلاین باهامانه بر روی گزینه داروخانه آنلاین در پروفایل ایرانمدبانک داروخانه کلیک کنید.

ادامه مطلب
داروخانه آنلاین

داروخانه شبانه روزی دکتر حبیبی

داروخانه شبانه روزی دکتر حبیبی واقع در خیابان خیابان ابوذر تهران می باشد که یکی از کامل ترین داروخانه های منطقه می باشد. همچنین می توانید با مراجعه به وبسایت داروخانه آنلاین داروسازم اقلام غیر دارویی مورد نیاز خود از جمله شیر خشک ، محصولات مادر و کودک ، مکمل های غذایی و دارویی و اقلام آرایشی و بهداشتی را به صورت آنلاین تهیه کنید. لینک داروخانه آنلاین دکتر حبیبی در پروفایل ایرانمدبانک قابل مشاهده است.

ادامه مطلب

IranMedBank

بانک اطلاعات پزشکی ایران