ایرانمدبانک چیست ؟

شاید جرقه تولد ایرانمدبانک زمانی زده شد که تجربه حضور چندین ساله تیم ما در عرصه سلامت، تمامی دغدغه های طرفین را مورد بررسی قرار داد.

در یک تعامل دو طرفه بین مراکز سلامت و‌ مردم عزیزمان، پیدا کردن پزشک مورد نظر، اطمینان از رزومه و توانایی های وی، برقرار کردن ارتباط با او، آگاهی از ساعات حضور، نشانی دقیق، زمینه تخصصی، دوری و نزدیکی به محل سکونت، میزان تحصیلات و تجربیات متخصص، نظر دیگر بیماران و‌ مراجعان و از همه مهم تر ارتباط با کارشناس و‌ پشتیبان سلامت، از دغدغه های بیماران و از سوی دیگر تماس های مکرر با مطب، حضور بدون وقت قبلی، دغدغه های جابجایی و تغییر آدرس و … از چالش های پیش روی سفیدپوشان جامعه است.

حال ایرانمدبانک به عنوان یک پل ارتباطی وسیع، با یک نگاه کاملا دوطرفه و‌ منصفانه و با علم به دغدغه های طرفین بنا را بر حل مشکلات گذاشته و بزرگترین منبع درمانی کشور را توسط تیمی با تجربه در زمینه درمانی تاسیس کرده است.

بدیهی است با گذر زمان، دیتا بانک ایرانمدبانک در هر لحظه به روز رسانی شده تا اطلاعات و‌ امکانات بیشتری را در اختیار طرفین قرار دهد، امکاناتی که تماما رایگان بوده و صرفا با ثبت یک شماره تماس می‌توانید در اسرع وقت از آنها آگاه شده و قطع به یقین شگفت زده خواهید شد.

IranMedBank

ویژگی ها

عامل دو طرفه بین مراکز سلامت و‌ مردم عزیزمان، پیدا کردن پزشک مورد نظر، اطمینان از رزومه و توانایی های وی، برقرار کردن ارتباط با او، آگاهی از ساعات حضور، نشانی دقیق، زمینه تخصصی، دوری و نزدیکی به محل سکونت، میزان تحصیلات و تجربیات متخصص، نظر دیگر بیماران و‌ مراجعان و از همه مهم تر ارتباط با کارشناس و‌ پشتیبان سلامت، از دغدغه های بیماران و از سوی دیگر تماس های مکرر با مطب، حضور بدون وقت قبلی، دغدغه های جابجایی و تغییر آدرس و ... از چالش های پیش روی سفیدپوشان جامعه است.

مشاوره

ایرانمدبانک با گردآوری مجموعه ای از خدمات و ویژگی های پزشک های متخصص و مراکز درمانی، برای شما مشاوره ی رایگان برای یافتن بهترین انتخاب را ایجاد کرده است.

پزشکان منتخب

می توانید پزشکان منتخب را که بیماران انتخاب کرده اند ببابید و با ویژگی ها و تخصص های آن های آشنا شوید.

تازه های سلامت

جدید ترین درمان های پزشکی و بروز ترین اخبار سلامت را می توانید در بخش وبلاگ ایرانمدبانک بیابید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید